Vigad ja allamäge lõpp…

Ei, ma ei räägi kirjavigadest. Mul ei ole nii palju aega. 😀 Aga vead, mis on juhtunud selle 56 päevaga. Tark õpib teiste vigadest! 🙂 Loe läbi ja äkki on kasuks!

 1. Uue treeningpingiga sai suure hurraaga trenni tegema mindud ja tõmbasin õla paigast.
 2. Uue Alakeha Treeningu raamatuga sai suure hurraaga kükke tehtud ja tegin põlvele liiga. Eks ma kükitasin siis ühel jalal edasi.
 3. Mingi hetk sai nii biitsepse treenitud, et veen läks katki. Panin veenile nimeks Stefaan.
 4. Kalorid ununesid ümber arvutada, kui kaal mitmeid kilosi alanenud oli.
 5. Õli sai liialt tühja kõhu peale joodud.
 6. Sokkides trenn = libeeee! Tulid mõned ebamugavad hetked. Umbes nii.
 7. Kunagi maru ammu sai kohtingu jaoks kulmud maha raseeritud. Midagi ammusest minevikust ikka ka. Ega ma ainult viimased paar kuud vigu ei tee! Läksin mina maru hot kohtingule, kuumal suveõhtul. Kulmud olid pähe joonistatud kulmupliiatsiga. Üks hetk see ilus härra pühkis mu laubalt higi koos mu kulmudega… Ta ei teinud teist nägugi ja siis ma arvasin, et no ju kulmud ikka ei läinud. Igaksjuhuks läksin 5 minuti pärast vannituppa, et üle uurida. Mida polnud, seda polnud. Kulme polnud! Woosh, all gone! Aga no miuke härrasmees! Teeskles nagu kõik oleks okei! 😀 Õnneks oli pliiats kaasas ja sain korda tehtud ja temaga me sellest eal ei rääkinud. Sõbrannad aga alati naeravad selle jutu peale. SÜDAMETUD! 😀 Ja need kulmud siin fotol on tegelikult täiega tuusad! Kiisud!
 8. Liiga vähe soola, elektrolüüte.
 9. Liiga vähe vett!
 10. Ei söönud hapukapsast.
 11. Uskusin kaalu.
 12. Uskusin tasuta rasvamõõtmist.
 13. Lasen stressi endale ligi.
 14. Uskusin valet videot ja oleksin napilt kogu oma progressi nullinud, õnneks sain jaole ennem. Uurisin korralikumalt ja selgus, et tema progress oli juba ennem seda dieeti ja nõu. Inimene on terve elu 6packiga olnud tegelikult.
 15. Panen ühe mineviku vea veel. Endalgi tore, kui sõbrannadel hea tuju on ja naerda saavad. 😀 Sain ühe sõbrannaga kokku üle pika aja ja kukkusin kurtma, et mul uus sõbranna, kes on maru takjas. Et no üldse ei lase mul omaette olla ja iga päev tahab kokku saada. Linnas tahab käest kinni käia ja suu peale musutada jne. Sõbranna siis küsis, et ummm… äkki on see neiu lesbi? Seletan, et ei ei, ei ole, tal on oma kutt kuskil kaugel väljamaal. Ja nemad oma kutiga lihtsalt näevad maru harva. Aastas paar korda. Ega kumbki meist lesbi ei ole, head sõbrannad lihtsalt ju. Ja siis, kui ma edasi seletasin, et mind tegelikult maru häirib, et ta tahab mu rindu katsuda näiteks jne – ja vot siis järsku HEUREKA – mul on pruta. Mitu kuud olin elanud nii, et ise ei saanud üldse arugi. Jah, ma olen vahepeal erakordselt kohuke! 😀

See on minu viimane postitus enne võistluse lõpupostitust. Edaspidi postitan vaid kolmapäeviti. Praegu on seis väga nigel. Tekkis pisike stressipall ja lõi tervise kehvaks. Stress on enemy no 1, ma imestan, et ta mul juba enemylistis ei olnud! Nüüd panen kirja igatahes!

Toitumine on siiski kenasti korras, aga trennid on meeletult lihtsad, peamiselt venitused, et midagi ikka tehtud saaks. Jalad on nagu pakud all, energiat ei ole, migreenid ja igasugu muud pudulojused. Maga vähe või palju, ikka on liiga vähe või palju. Nagu poleks vahepeal maganudki. Joomisega sama lugu, joo palju tahad – ikka on janu.

Siit alates jutt, kuni alumise fotoni, on VAID NAISTELE! Hoiatasin! Ega kaasa ei aita ka see, et Sharkweek algas, ööpäevaga 2-3 kilo kohe juures. Sel ajal tasub kaaluda, sest see kinnistab seda, et toitumine ja igasugused muud olud võivad kaaluga teha kohe trikke – see EI tähenda, et kui kaal muutub siis on see kohe rasva arvelt! Lisaks see + stress = peavalud, pearinglused, jalad ja käed tundusid meeletult rasked. Paistetus, kõhuvalud jne teate küll eksole!  See oli kindlasti vanasti kusagil piinamisvorm või sarjamine või needused – olgu Sul pidevalt Sharkweek! Jube lugu!

Vaid NAISTE osa sai läbi. On jälle ohutu lugeda. Aga nüüd saab postitus otsa ka. Keep it short and sweet!

Vabandan, lühikese postituse eest – siin on pilt kiisust. Sammy passib arvutis.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.