Tule Pittu!!!

Täpsemalt – Võrgupidu. Ehk natukene ka minu vabast ajast.

Korraldame oma esimese AVALIKU Võrgupeo. Veel on ka vabu kohti, kuid osalejate arv on piiratud – kes ees, see…. saab ägeda elamuse! Mitte avalikult on neid toimunud juba oma 10 aastat. Millest osad olen mina oma kodus ära pidanud taluma. 😀 Ehk peakorraldaja on minu abikaasa. Kõigepealt tahan tänada meie Sponsoreid:

Arctic Sport Club Blue House Design Digifi

GamingHouse Get Rekt Gaming Maiasmokk Peetri Pizza (Vahi)

PlayStation Eesti Playtech Progames Roomscape Waide motell

Lisaks –  esmase janu kustutab meie üritusel Red Bull!

Ilma nendeta… meil oleks paar üksikut autasu ja üritus toimuks kodus. Aga tänu neile on VÄGEVAD autasud võitjatele ja hea meelega osaleks isegi, kui ei peaks nii palju ringi toimetama. Mina olen seal pileteid jagamas ja Sponsoritest juttu puhumas! 🙂 Saab olema meie kõige vägevam Lan senini!

Mida ma veel vabal ajal teen? Näiteks käsitööd! All on üks minu projektidest.

Ehk jah, enamasti gooti stiilis ehteid. Sest neid ma teen täiesti südamest. Olin ka ise kunagi ammu gooti ja jäi hinge see stiil. Pisidetailid, kristallikesed, lilled, helmed ja igasugused vidinad – nii äge on neid kokku sobitada ja vaadata, mis lõpuks valmis saab! Pisike video ka ühe ehte tegemisest. Vahepeal teen ma kameesid savist ja siis värvin neid akrüülidega ka veel. Teen ka lihtsamaid kõrvarõngaid ja prosse. Siis meeldib kasutada kristalle või poolvääriskive näiteks. Teen täpselt nii, nagu tuju tuleb ja inspiratsioon on! 🙂

Lisaks meeldivad mulle väga värsked ja kasulikud taimed. Mul on ääretult pisikene aialapikene, aga see on täiesti minu!

Pisike osa eelmise aasta saagist.

Kokku kasvatan ma seal tilli, sibulat, piparmünti, porgandit, basiilikut, spinatit, erinevaid maasikaid, vaarikat, sõstraid, piibelehti, rukkililli, meelespead on ka ja võib juhtuda, et midagi ununes. Kõike natukene, aga maasikaid palju palju! Hästi mõnus on hommikul õue astuda ja midagi värsket aiast noppida. Tomatit üritan toas kasvatada, vaatame tulemusi hiljem! Lisaks mõnusale närimisele on see aiandusasi ka täitsa hea Kardio!

Ja veel meeldib mulle tohutult küpsetada!

Ise saan ma tavaliselt vaid 1tl maitsta, et teaksin kas kõlbas üldse. Ja sõbrad kommenteerivad kas ja mis võiks teisiti olla, et tulevikus oskan oma cooking skilli leveldada. 😀 Enamasti kasutan ma Vilma jahusegusid, sest tänu neile ma üldse oskan küpsetada. 😀 Teevad elu lihtsalt nii imelihtsaks. Ennem seda avastust olid minu küpsetised toored, süsimustad, madalad ja 20+cm kõrged! Vahel kõike seda korraga!

Lisaks meeldib mulle veel pildistada ja ägedaid videosi vaadata/kuulata. Õues meeldib ka käia, aga nii, et mingi eesmärk on – peab midagi ära tegema kusagil. Üldse meeldib multitaskida, sest ega aega päevas on ju maru vähe tegelikult. Ja tohutult tohutult meeldib jagada häid asju! Nii facebookis, kui ka mujal. Kui midagi head on, siis tahaks, et kõik seda saaks. Või vähemalt lähedased! Näiteks jagan ma siin klassikat, kuidas juba ammu ammu kükid moodi tulid! Äkki oligi see esimene eestikeelne kükkide treeningvideo? Oleks kõik trennid nii lõbusad! 🙂

Ja muidugi… pika postituse lõpuks – minu kõige meeldivamast tegevusest foto. Kiisudega tegelemine! Sammy ja kurk!

Leave a Reply

Your email address will not be published.