Täitsa lõpp!

Selliseks ma tagasi ei saanud paari kuuga, nagu ma seda ammu enne kaalutõuse olin. Jah, see siin pildil olin kunagi mina…

Ma sain PAREMAKS! Lihastega ja vähem kaaluv versioon and it’s not even my final form! Good from far but far from good but I’ll get there!

Ma ei tundu uutel fotodel nii super, aga võtame arvesse, et vana foto on tehtud profifotograafi poolt – Kari Pekonen. Kiitos! 🙂 Lisaks on asend ja riietus ka maru head. 🙂 Ja muidugi on profikatel ka fototöötlus alati. Lisaks olin ma siis just kaalust juurde võtnud, tekkis korralik pepu ja nahk oli prink ja ligi. Need minu enda before ja after pildid – neil peale croppimise ei kasuta ma töötluseks midagi. Poleks aus. 🙂

Vabanduseks mainin ka veel, et 13ndal sain ma viiruse külge, ühelt aevastavalt näitsikult ja tervis läks käest ära. Ehk lõpupildid ja lõpp üldse sai tehtud haigena – meik päästis natuke. Peale pilte otse sööma ja peale seda olingi juba voodis siruli tagasi. Lisaks oli selle Shark week pärast veel paistes olla ja keha hoidis vett kinni. Aga kahjuks minu kuupäev oli käes ja ei tahtnud ka riskida, et tervis veel hullemaks läheb ja nii, et poseeridagi ei suuda. Aga Shark weeki rünnaku tõrjusin ma edukalt alla ka- jutustan sellest lõpus.

Hakkame siis piltide ja näitudega kohe pihta eksole! 🙂

Algus  16.02-  rind 95, talje 82, puus 100, reis 59, käsi 34, kaal 62.

Lõpp 16.04 :

  • rind 93 (-2)  aga visuaalselt tundub hulga rohkem 🙁 Eks rinnast kadus rohkem, aga seljale tuli lihast st mõõt on suur, aga rinnad eriti mitte.
  • talje 72 (-10) OMG! Eks paras punu oli ees küll! Toitumine muudab ikka meeletult!
  •  puus 92 (-8) Lost mah bum! Cash mah bum ousside! Aga treenin, et lihas kasvaks asemele!
  • reis 53 (-6) Kui ma lihaseid ei treeninud, siis see ümbermõõt oli alati sama, mis mul kaal. Nüüd kaal suurem ja see väiksem – lihaaaas!
  • käsi 31,5 (-2,5) No siit annab veel minna, eks seal ainus koht, kus on üleliigne nahk ka ja ma totu mõõdan ju nii, et käsi üleval, see ripub ja rikub asju. 🙁
  • kaal 57 (-5) Täpselt see, mida ma lootsin selle ajaga! 🙂

Lisasin ka extra pepu pildid eraldi, sest otse vaadates on mul pepu haihtunud! Aga no tegelikult, midagi ikka on! 😀

 

Ja mis nüüd saab? Saatsin oma tulemused ära ja nüüd hoian pöidlad pihus! Andsin endast nii palju, kui mul anda oli. Nüüd saab natukene eraelu tagasi ja jätkan, leebemalt, aga jätkan! Eesmärk pole ju veel käesl! Mida ma võidu puhul teeksin? Nutaks, päris kõvasti ja valjult ja siis ma ei teagi. Pole nii kaugele mõelnud. Loodaks lihtsalt, et südamerabandust ei saa. 😀 Aga maru palju olen ma võitnud juba, kui aus olla! Tervis pole aastaid nii hea olnud, tuju ka mitte. Tunnen, et uus elu on alanud. Olen ääretult tänulik, et selline võistlus eksisteerib ja selline ajakiri. Usun, et nad suudavad tasapisi Eesti naised hulga tervislikumaks ja õnnelikumaks muuta. Ja kui mehed seda näevad… siis ei jää neil muud üle, kui ise ka tublimaks hakata! Igatahes sügav kummardus ja tänusõnad, kallis Hers trenniajakiri, selle võimaluse eest! 🙂

Sharkweek attackist – sellega tõusis mu kaal nii, et paar päeva ennem võistluse lõppu olin 59 kilo tänu veele. Kõht punnis ja jube olla. Hakkasin natukene rohkem vett jooma ja 1 õhtu ennem tegin sooja vanni soolaga. Ja siis ma käisin aina tualetivahet ja pildi ajaks oligi kaal kenasti tagasi 57! 🙂 Vesi on ka paras kaak! Kaaluga mestis!

Premeerisin end CHEAT Dayga! Esimene 60 päeva jooksul. Abikaasat premeerisin ka, et ta mind see 2 kuud on ära pidanud taluma! ( “Ära puutu mu vett, seal on sool! Kus mu munad on? Sa ostsid vale kapsaaaaaaa! Ma ei saa tulla, ma tahan pissile!”) 😀 Tema sai pizzat sealt!  Ja kiisud said talumise eest mänguasju ja maiuseid, sest ega ka neil kerge ei olnud! Neid ei lubatud treeningpingilegi ilma katteta. Loomapiinamine! 🙁

Käisime Ristiisa pubis söömas! Ostsime kartulisalatit ja kartulikooki. Healthy noh ikka! ( Loe: Paneeritud sealiha ja juustukooki) O M G!

Juustukoogi sõi enamuses abikaasa ära, et ma endale liiga ei teeks, eksole. Praest tõin pool koju ka veel, see oli niiii suuuur! Ääretult maitsvad! Isegi Coca zero oli neil maru hästi tehtud! Võtsin ühe Cappuccino ka ja lisasin pea terve teelusika suhkrut! Lisaks sai kohvi kõrvale tükikese 72% kakao sisaldusega shoksi. Paradiis! Lihtsalt nautisin iga ampsu ja lonksu! Ja õhtul sõin kodus veel viinamarju kah! VOH! Ja õhtul oma ülejäänud prae kõrvale laekus üks Snickers ka! Sest magus saab siiski vaid Cheat päevadel olema. Plaanis oli süüa tükike ehk pool Snickersit. Sõin ära. Plaanid muutusid, sõin teise tüki veel. Lõpuks meenus, et next Cheat day on 17 juuni hoopiski, sest 2 kuud Paleo dieeti tuleb. Siis läks mineviku Helery ja sõi selle Snickersi täiesti ära! See 2x Snickersi pakk. Twas Epic! No regrets! Judge me!

Aga 52 kilo annab siiski vist ära teha, jalgu katsudes on tunda, et umbes 5 kilo rasva oleks võtta küll tervelt kehalt. Aga Ketole ma teen tadaa ja hakkan low carbi ja paleot uurima. Lihtsalt asi pole seda väärt, et iga päev pean endale korrutama ” Ei hakka oksele!” Ei ole minu teema! Proovisin kaalulangetuse täitsa alguses Ketot 6 kuud nii, et 1 Cheat Day kuus. Nüüd 2 kuud nii, et 0 Cheat dayd. Jah lõpuks tuli energia ja hea tuju jne AGA, kui ma sain kasvõi viilu puuvilja – siis tuli veel parem tuju! Iga kord! Üldiselt peaks igapäevaelu ikka olema normaalne, ehk isegi hea? Aga meeletu respect neile, kes seda teha suudavad ja end hästi ka tunnevad! Kõigile tegelikult, kes oma toitumist ja tervist jne parandada üritavad. 🙂 TUBLID olete!

Mina panen nüüd eesmärgid paika ja teen endale ka uued motivatsiooniallikad!

17.juuniks tahan olla 52 kilo ja uhke oma Isebossi tulemuste üle! Ja minna randa koos Sille ja Markoga!

Septembriks tahan olla prink! 6 packini ma ei tea kas niipea jõuan aga prink olgu olla ja siis premeerin ma end Tattooga! Tahan juba aastaid fullsleevi! Midagi taolist, aga veel ägedamat!

On ainult üks koht ja üks tegija, kellel ma ennast kaunistada lasen, niisiis ma pean tema ka nõusse saama muidugi! 😀 Tartoo-Tattoo or no tattoo!

Ja peale seda? 2018 suvel tahaks olla 6 packiga! Kunagi lavale jõuda ei ole minu eesmärk, ma kardan, et see nõuab lihtsalt kõike palju rohkem, kui minul on. See, mida need inimesed teevad lavale jõudmiseks – see on insane! Meeletu austus neile, kummardus ja müts maha!

Ja peale selle 6packi saamist tuleks võimalus täide viia minu peamine eesmärk. Kuid see jääb seniks saladuseks. Vähemalt nii kauaks, kuni ma tunnen, et see juba käega katsutav on. Ehk, minu peamise eesmärgini on veel umbes aasta! See tõmbas korraks õõnsaks – “Nii kaua väää? ” kriiskas kärsitu lapsik hellu. Kuid mõeldes, et ma alustasin umbes aasta tagasi ja see aeg on möödunud sekundiga… siis pole nii hullu midagi ju!

Edaspidi hakkan postitusi tegema kolmapäeviti! 🙂 Teeme ära 2018!

Ja nagu ikka, kiisupilt pika postituse pärast! Poisu ja Helly kaisuvad. 🙂

 

656 thoughts on “Täitsa lõpp!

  1. Hiya, I’m really glad I have found this info. Nowadays bloggers publish just about gossip and web stuff and this is actually annoying. A good blog with exciting content, this is what I need. Thanks for making this web-site, and I’ll be visiting again. Do you do newsletters by email?

Leave a Reply

Your email address will not be published.