Tahad kuus üle 100€ rohkem raha?

Jaanipäev on läbi ja ongi eriti õige aeg, et mõelda, kuidas see kuu raha rohkem oleks. Ja miks mitte ka järgmisel?

Esiteks, alustan kohe ägedate kampaaniatega:

Minu imearmas nõustaja, Sille Martma (Brena Fitness), pakub enda poolt: “Toitumisnõustamine 25 EUR, konsultatsioon + vähemalt 10 lk kava”

Ütle talle tervituseks “hellueu” ja ongi korras! Pakkumine kehtib vaid suve lõpuni!

Tema raha, looduse ja tervise säästmise nipp: ” Kasutan klaasveepudelit, kuhu ma kodust vee kaasa võtan, et väljas käies plastpudeleid ostma ei peaks. Vett osta on kallis ja tarbetu, mu meelest, pealegi plastpudelis.”

Kaunis jumestaja, Geir (M.U.A Geir), pakub enda poolt:

“Soeng või päeva/õhtumeik -5€”

Ütle talle sooduskood “hellueu”. Pakkumine kehtib kuni 25.07.17. Tema soovitus säästmiseks on näiteks hulgilaos ostmas käia.

Armsate käsitöö asjade meisterdaja, Ketu (Ketu Käsitöö), pakub enda poolt:

“Kuni 1.09.17 -20% tellimuselt”

Tellimust esitades, ütle oma sooduskood “hellueu”. Tema aga soovitaks hoopis nii :” Nõud ja pesu pane pesema e-n kella 23 paiku, siis võib elektriarvelt mõnusalt säästa. Muidugi, kui naabrid on mõistvad!”

Ja nüüd peamise teema juurde:

Selver – Laadapäevad 4.-17. juuli

Praegu ongi eriti hea aeg selle postituse tegemiseks, kuna kohe on ka laadapäevad. Muidugi on ka mujal suured soodustused ja neid on teistelgi kuudel. Aga praegu siin võtame näiteks just nimelt selle. Alustame kõige elementaarsemast, asjad, mida igaühel vaja on ja ei oma ka lühikest säiluvusaega.

Hädavajalik – u 40€

 • Pesupulber, nõudepesuvahend – Näiteks Mayeri Sensitive pesupulber 15.99 asemel on 9.99 – sääst = 6€, Finish Nõudepesumasina tabletid 18.99 asemel 7.99 – sääst = 11€
 • Dushigeel, shampoon – Dushigeelid – no sellega hetkel ei vedanud, aga kindlasti saab seda soodukaga vaadata ja umbes 1€ säästa, Shampoonid jms 07.07 -30% – sääst kokku u 2€
 • Hambahari, hambapasta13.07 -20% = sääst minimaalselt 1€
 • Deodorant, intiimtooted – Deodorandid 10.07 -30%, tampoonid jms 16.07 -25%, kondoomid Durex 16tk ( ongi täpselt kuu varu, sest osadest saab teha veepomme! 😛 ) 17.99 asemel on 9.99 = sääst kokku siit osakonnast minimaalselt 10€
 • Prügikotid, nuustikud, säilituskotid, foolium jms, kodupuhastus ja käsitsi nõudepesuvahendid – Need on kõik keskmiselt 0,5€ odavamad – sääst vähemalt 6×0,5= 3€
 • Wc paber – Zewa deluxe Big pack 12.99 asemel 6.49 – sääst = 6.5€

Wc paberil on ikka päris palju kasutusvõimalusi. Võib näiteks töökaaslasele kena üllatuse teha…

Mina näiteks kasutan majapidamispaberi asemel wc paberit. Seda ei kasuta liiga palju, kuna väiksemad tükid, muidu kui juba suurem kogus vaja ära koristada, siis vana särk vms põrandalapiks. Mina ausalt ei viitsiks majapidamispaberit hakata pooleks rebima. Enamasti kodus salvrätikute asemel sobiks nuuskamiseks ka wc paber hulga paremini. Ei pea lahti voltima! Kui aevastus tuleb, siis tal on ikkagi kiire.

Joogid – u 20€

 • Kohv – Paulig – Ostes 3tk on hinnaks 8.99, eraldi ostes oleks 3tk hind 14.97. Sääst kokku 5.98€
 • Toiduõli, kookosõli – Toiduõlid 12.07 -30%, Külmpressitud kookosõli 9.99 asemel 5.99. Sääst kokku minimaalselt 5€. Tasa tasa, sobib küll siia osakonda, ära muretse, lõpus on veel ketsup ka!
 • Martini Asti 75cl 14.07 9.29 asemel 6.49 sääst = 2,8€, muidugi on ka muid sarnaseid jooke soodsamalt, aga näiteks kasutasin midagi, mis mulle endale meeldib.
 • Ketsupid, kastmed, määrded – Nii või, ketsup kastmed jms on igasuguseid eri soodustustega – paneme siia 2€.
 • Karastusjoogid, energiajoogid – Karastusjoogid 15.07 -20%, Red Bull 4-pakk 4.99 asemel 3.99. Sääst kokku siit 2€ ikka.

Kui ostad karastusjooki, osta suur pudel – on odavam. Väikesesse võid ju ise ümber kallata, kui kusagile kaasa võtta vaja on. Ise joon palju coca zerot, aga panen selle alati jääga pooleks, tuleb odavam + jahedam jook aitab ka natukene rasva põletada. Ehk nagu siirupina tarbin – tasapisi tasub üle minna, aina rohkem jääd lisada iga nädal, siis harjub ära ja hakkab meeldima. Mahla ma eraldi välja ei toonud, sest mahla mina ei joo. Aga ka neile on soodustused.

Toidud u 40+€

 • Sai, leib jms – Leib ja sai 15.07 -25%. Mina panen viilutatult neid sügavkülma. Hiljem grillvõiku masinasse või pannile. Lisaks ostan riisigalette ja finn crispi. Nendele praegu soodustust ei leidnud, aga neid ostan ka enamasti sooduka ajal. Siit tuleb umbes 3€ säästu.
 • Kala – Külmutatud koorimata krevetid 4.99 asemel 2.99 – sääst 2€, Roogitud lõhe 04.07 olla päeva parim pakkumine, aga hinda pole kirjas. See on ka tihti hea hinnaga olnud. Siit kokku 4€ sääst ikka!
 • Liha – Kuna grillihooaeg hakkab läbi saama, siis siin on vot igasuguseid soodustusi. Ise ostan siiski enamasti 50% soodusega liha ja panen sügavkülma. Tänu sellele peab vähem mõtlema ka, et mida süüa teha võiks. Soodukas otsustab minu eest ära! Võttes keskmiseks liha kilohinnaks 4€, kuus läheb meil umbes 5 kilo liha – 5×4= 20 ja kuna seal on -50% siis see tähendab 10€ säästu.
 • Juust – Hiirte juust viilutatud 3.99 asemel 2.69 – sääst 1,3€, Mozzarella 0.99 asemel 0.69 – sääst 0.3€, Hea sinihallitusjuust on ka soodukaga! Juustu läheb meil palju ja siit on sääst kokku vähemalt 5€.
 • Magus – Shokolaadid 16.07 -25%, küpsised 04.07 -30%, koogid 17.07 -20%, lisaks kella 20st lähevad saiakesed odavamaks ja tihti on ka -50% neid niisamagi saada. Paljud neist sobivad väga hästi ka sügavkülma. Viilutan valmis ja hea soojendada näiteks jäätise või moosi või puuviljade kõrvale. Siit tuleb kindlasti 3€ sääst, usun, et rohkemgi, aga ei tihka nii öelda! 😀
 • Snäkid – Pähklid, krõpsud jms. Pähklid 13.07 -30%, sibularõnnngaaadddd 4.29 asemel 2.99. Sääst siin kokku 3€ ikka.
 • Puuviljad16.07 -25%. Osa neist saab ju ka valmis lõigata ja sügavkülma panna, smuutide jaoks! Kindel 5€ sääst!
 • Kuivained – Riis, tatar, jahu jms, neid on igasuguseid erinevaid eri soodustustega. Neid ääretult ei tarbi, et siin on sääst vast 1€ vaid.
 • Jäätis! – Sest on ometigi suvi ju! Vanilli koorejäätis 9.99 asemel 6.99 – sääst 3€. Lisaks on väikejäätised 09.07 -25%. Usun, et kokku tuleb suvekuul siit sääst 4€ ikka!
 • Köögiviljad09.07 -20%, osa läheb kindlasti tükeldatult sügavkülma, keedetult või toorelt. Eeldatav sääst 5€.

Ja tegelikult on veel muid piimatooteid, purgitoidud, salatid, batoone, tee, kalapulgad ja mida kõike veel, mis tegelikult saab soodsamalt. 0,3€ sääst asja kohta ei ole küll suur summa, aga 0,3 x 20 on juba teine tera. Ja kui lisada veel juurde need 3-4€ säästmised jne… Nii see kokku saabki 100+€, kui teada, mis vaja on ja hoida silma peal pakkumistel. Eks see alguses tundub maru tüütu nii jälgida ja mõelda, aga kui ära harjub, siis on see nädalas umbes 30 minutit vaeva, kui sedagi. 🙂 Nii võttes tuleb tunnitasuks ju 50€!

Toiduga teen ma lisaks veel tihti sellise triki: kasutan vaid natukene kallemaid koostisosi, näiteks krevetid, avokaado, lõhe jms. Aga enamus toidust on odavamad toiduained, nagu munad, roheline, kartulid, riis jms. Ehk ma saan oma uhke mõnusa maitseelamuse kätte ja samas ka kõhu täis. Kui toitu koju tellin, siis ka tihti teen sinna juurde riisi või kartulid või salati ise. Lihtsamad asjad teen ise, profikamad lasen teha noh… proffidel! Igatahes, need olid siis enamus minu toidupoe nippidest. 🙂

Ja boonusena veel lisa nippe säästmiseks:

Osta marju fb gruppidest, mõni toob isegi koju kätte, säästad ka bensiiniraha. Lisaks tihti lastakse turul marjade hinnad alla, kui turupäev on lõppemas – kes tahab selle marjalaadungiga tagasi koju minna? Kui osta marju sügavkülma, siis pigem hooaja lõpus – on odavamad ja pole nii super nommid. Aga kuna lähevadki sügavkülma kohe, siis vahet pole. Muidugi, ise korjata võib olla veel odavam. Aga siis peab arvestama ajakulu ja bensiini ka sisse ja kas on tehtud puugivaktsiin.

Kasvata aknalaual ise maitsetaimi. Hinda vanaemade, vanaisade aiasaadusi – need on väga tervislikud ja tihti tahavad nad vastutasuks vaid seda, et pisikese külakostiga neile külla lähed.

Loomatoitu on väga hea osta Zooplus lehelt. Ma ise saksakeelt ei oska, aga google translate on piisavalt tark! Saksakeelsel lehel on neil lihtsalt kiisutoit odavam, kui co.uk lehel. Koertele oli vist aga hoopiski seal soodsam.

Võrdle hindu eri poodides, eriti, kui on kallima asja ost. Kui tihkad…. tingi! Netipoodidest annab ka suurema summa puhul tingida ja ei pea seda näost näkku tingimist häbenema. Kaotada pole ju midagi!

01.ee leht – suur valik kodutehnikat, hinnad seinast seina, saab isegi võileivagrilli 9 euroga. Kõik tehnika ei pea olema hirmuskallis. Lisaks saab siit ka 250 eurist arvutitooli! Valik asjadele on suur ja saabki teha hindade uurimisi võrdlemisi.

Mööbliostud teen ma enamasti soodukaga. Kui just midagi väga erilist tellimusega ei ole vaja. Näiteks olen osta.ee lehelt saanud isegi diivani 15 euroga!

Jah, kasutatud diivan. Aga mul on ju 4 kassi, nemad suutsid juba kuu ajaga selle diivani maru hirmsaks ära kraapida. Oleksin ma uue diivani täishinnaga ostnud, siis me oleksime nendega väga tülli läinud. Aga katted peale ja pole hullu, vähemalt ei nuta sadu eurosid taga.

on24 Sisustuskaubamaja – Jah seal lingil registreerudes saan mina oma on24 kontole kohe 2€ krediiti. 🙂 Ehk, soovita sõpra ja, kui tema registreerub Sinu koodiga, siis saad Sina endale boonust. Lisaks olles seal registreerunud, siis iga 2 nädalaga laekub niisama 1€. Siin veel lisa infot.

Pakkumised lehel on alati suur kogus täiesti erinevate kohtade soodustusi.

Loosimised – Facebook on täis igasuguseid vahvaid loosimisi. Lisaks on minu Facebook lehelgi alati loosimised! Eelmise loosimise võitja sai näiteks sellised ilusad kõrvarõngad, koos pisikese üllatusega.

Kas Sinul on mingeid ägedaid nippe, kuidas raha säästa? Ole hea ja jäta kommentaar – sharing is caring!

Kiisu aitab ka poelisti teha!

796 thoughts on “Tahad kuus üle 100€ rohkem raha?

 1. Hiya, I am really glad I’ve found this info. Today bloggers publish only about gossip and web stuff and this is actually irritating. A good site with interesting content, this is what I need. Thank you for making this web-site, and I’ll be visiting again. Do you do newsletters by email?

 2. Hiya, I am really glad I’ve found this info. Nowadays bloggers publish only about gossip and internet stuff and this is really frustrating. A good web site with interesting content, that is what I need. Thanks for making this site, and I’ll be visiting again. Do you do newsletters by email?

 3. Awesome write-up. I am a regular visitor of your site and appreciate you taking the time to maintain the excellent site. I’ll be a regular visitor for a really long time.

 4. Hiya, I’m really glad I’ve found this information. Today bloggers publish just about gossip and web stuff and this is actually annoying. A good blog with exciting content, that’s what I need. Thank you for making this web site, and I will be visiting again. Do you do newsletters by email?

 5. Hello there. I found your site by the use of Google while searching for a comparable subject, your website got here up. It appears to be good. I have bookmarked it in my google bookmarks to visit then.

 6. Can I simply just say what a comfort to uncover someone that
  actually knows what they are discussing on the internet.
  You definitely realize how to bring a problem to light and make it important.
  A lot more people have to read this and understand this side of your story.

  I was surprised that you are not more popular given that you surely have the gift.

 7. Heya! I know this is sort of off-topic however I needed to ask.
  Does operating a well-established website like yours take a massive amount work?

  I’m brand new to blogging but I do write in my journal everyday.
  I’d like to start a blog so I can share my experience and feelings online.
  Please let me know if you have any suggestions or tips for brand new aspiring blog owners.

  Thankyou!

 8. Greetings I am so thrilled I found your blog, I really found
  you by mistake, while I was browsing on Digg for something else, Anyhow I am here now
  and would just like to say cheers for a tremendous post
  and a all round thrilling blog (I also love the theme/design), I don’t have time to browse it
  all at the moment but I have saved it and also added your RSS feeds,
  so when I have time I will be back to read more, Please do keep up the great
  job.

Leave a Reply

Your email address will not be published.