Helery Mõtsar ja Mallukas…

sel teemal on hakanud mõned küsimused tulema. Ehk, kas mina olengi TOO Helery? Neile, kes mäletavad ja keda huvitab see teema: olen küll jah. 🙂 Suvemiisu võistlus lausa oli kunagi, et nime päris ise ei pannud endale! 🙂 Võistluse võitsin ära! Ja Runescapes woodcut 99 tuli ka ammu ammu! Ja jah, aluspüksid on mul tõesti retuuside peal! Muidu oleks pepu ära külmetanud ju! Siis mul peput veel oli! Fotod pildistas suurepärane fotograaf Indrek Galetin. Aga selle teema kohalt lühidalt – igal asjal on vähemalt 2 otsa. Igaühel oma versioon asjast, lisaks ka see, et mis toimus tegelikult avalikkuse eest varjatult jne. Aga ma leian, et seda pole mõtet pikemalt lahata, enamusele jääks mulje, et pada sõimab katelt. Minu lähedased teavad, kuidas asjad tegelikult olid ja sellest mulle piisab. 🙂

Ja lisa küsimusi, näiteks miks on minu blogi sellistes värvides? Sest mul on hästi tundlikud silmad ja see tundus kuidagi hästi  mõnus lugemiseks/vaatamiseks. Lisaks mulle hall värv väga meeldib. Roosa meeldib muidugi rohkem, kui roheline aga heleroosa ei meeldi ja tume hakkas silmadele. 🙁

Ja veel, milline on minu treeningkava? Kuna harjutuste nimed mulle meelde ei jää, siis see on minu jaoks raske. 😀 Kergem oleks öelda, et HIIT ja Kardio on asjad, mida ma ei tee? Ja kangi ei kasuta? Aga ma nüüd natukene uurin oma paberimajandust.

Dumbbell Alternate Bicep Curl

ARNOLD DUMBBELL PRESS – Arnold ikkagi ju!

Barbell Curls Lying Against An Incline

Alternating Deltoid Raise

Front Two-Dumbbell Raise

Kätekõverdused

Deadlift hantlitega

Miljon erineva stiiliga kükki. Raskustega ja ilma. Võib lihtsalt Hersi raamatu ” Alakeha treening naistele” avada. 🙂 Raamatuga on hästi hea see, et kerge kaasas kanda ja vajadusel meenutada. Lisaks on pildid head suured ja kergema vaevaga saab näha, kui näiteks telefonist. Ei pea nii väga kartma ka, kui jooki peale minema peaks.

Mägironija… mis sest, et ratastooooligaaaa.

Lunges, raskustega ja ilma.

Bent-Arm Dumbbell Pullover

Bent Over Two-Dumbbell Row

Dumbbell flyes ja sarnane asi ka oma pingiga 🙂

Cross Body Hammer Curl

Chair Leg Extended Stretch – seda ma teen tegelikult oma treeningpingiga ja raskustega, aga ei tea nime jälle 😀

Concentration Curls

Seated Triceps Press

Seated Dumbbell Press

Side Lateral Raise

One-Arm Dumbbell Row

Hyperextensions With No Hyperextension Bench

Lateral Band Walk

Bridge

Ei ma ei tee kogu seda nimekirja iga päev läbi, varieerun asju vastavalt võimetele ja väsimusele. Kang on ka kodus olemas juba, aga see on 25kg ilma raskusteta ja see on mulle veel natukene liiast. 🙂

Aga nii dieet, kui ka kava vahetuvad natukese haaval iga nädal. Ma ei tee alakeha, ülakeha, alakeha päevi kordamööda. Teen nii, et kõike kordamööda – harjutus alakehale, harjutus ülakehale, samal päeval AGA olenevalt sellest, kuidas kuskil jõudu rohkem on, siis keskendun rohkem harjutustega alakehale või ülakehale sel päeval. Ja jah, üldiselt saavad kõige rohkem vatti pepu ja biitsepsid, sest need on mul kõige häirivamas seisus. Seljale teen kõige vähem, sest selg ei talu kahjuks palju. Kuulan hästi palju oma keha!

Raskusi kasutan nii, et soojenduseks on 0-1,25kg raskused ja harjutusi teen täpselt sellistega, millega jaksan enamasti 6-8 korda järjest teha. Koduseid raskusi päris hulgi pole ja siis vahepeal hakkab ka üle selle juba minema, aga siis saab jällegi harjutusi natukene vahetatud ja tundubki mõneks ajaks raskem. 🙂

Soojendused ja venitused on muidugi ka ja 1 päev nädalas teengi ainult venitusi, joogat, midagi lihtsamat. Trenn kestab 45 minutit. Lisaks sellele, olen üleüldiselt aktiivsem, kui varem. Trenni teen muidu 6 päeva nädalas.

*Kas mul on pikendused? Ei ole, 12 aastat kasvatamist on olnud hoopis. Siilikast siiamaani. Siilikas oli vaja ära proovida lihtsalt. Igav oli. Natuke süüdistan American Top Model saadet. 😀 Seal kellegil oli!

Pilt, kui siilikas juba natukene kasvanud oli. Ja kulmud ka. Kulmud raseerisin ka maha, sest miks mitte!?

*Mis on minu eesmärk üldse? Ajalises järjekorras: Hersi BeFIT2017 võistlusel oma tulemuse üle uhke olla. IseBossi võistlusel oma tulemuse üle uhke olla. 52kg kaal ära teha. Pepu tagasi saada! 6pack elus korra oma kehal ära näha. Ja siis on mul veel üks eesmärk, ehk see peamine, mis võtab veel aasta/paar ja mida ma avaldan alles siis, kui see on reaalselt käega katsutav. 🙂

*Kust ma motivatsiooni võtan? IGA päev motiveerin ennast uuesti! Seinal on motiveerivad plakatid, enne trenni vaatan videosi ja kuulan muusikat. Ja tihti ma lihtsalt ei mõtle, lähen teen ära, mis teha vaja on ja rahu majas.

*Kuidas ma saan hakkama, kui abikaasa minu kõrval toitub tavaliselt, eriti kuna ma ise neid asju kokkan? Ma mõtlen enamasti, et temal on selline ainevahetus, mida minul ei ole. Tema tohib ja temal ei ole võistlus käsil ka. Ja miks peaks tema kannatama minu pärast. Kui mul maru raske on, siis ma muidugi teen talle midagi, mis mind ennast nii väga ei paelu. Aga üldiselt harjub sellega ära.

*Miks ma nii jubedalt Ketot teen, et lausa joon rasvu? On ju ka häid retsepte olemas. Sest ma ei jaksa õppida selles stiilis kokkama praegu, kõigele muule lisaks. Eks, kui ma seda pikemalt jätkan, kui 2 kuud, küll ma siis õpin! 🙂 Aga praegu on hulga lihtsam enamus rasvu ära juua, sest väga rasvaseid toite ma süüa ei suuda.

*Kuidas ma 30selt tihti alaealine välja paistan? Ma ei tea…. Lapsik käitumine ehk aitab kaasa? 😀 Kui meigi peale panen, siis tuleb ikka vanust ka! 🙂 Või, kui hästi väsinud olen. Või…. mmm…. toit… toiduaeg…. Trenn!

Ehk, ma lähen nüüd trenni! Sest siis ma saan varsti süüa! 🙂 I work(out) for food!

Ja kust mind veel leida võib? Lisaks on mul ka instagram, youtube ja facebooki lehekülg.

Vabandan pika postituse pärast, palun, siin on kaks kassi- Poisu ja Helly

 

558 thoughts on “Helery Mõtsar ja Mallukas…

  1. Hiya, I am really glad I’ve found this info. Today bloggers publish only about gossip and net stuff and this is actually frustrating. A good website with interesting content, that is what I need. Thank you for making this web site, and I’ll be visiting again. Do you do newsletters by email?

  2. Hiya, I am really glad I have found this info. Nowadays bloggers publish only about gossip and net stuff and this is actually frustrating. A good website with interesting content, this is what I need. Thank you for making this web site, and I’ll be visiting again. Do you do newsletters by email?

  3. Hello there. I discovered your web site via Google whilst searching for a similar matter, your web site got here up. It appears good. I’ve bookmarked it in my google bookmarks to come back then.

  4. Hey there. I found your site by way of Google whilst looking for a comparable subject, your web site came up. It seems good. I have bookmarked it in my google bookmarks to come back then.

  5. Hey there. I discovered your web site by way of Google at the same time as searching for a comparable topic, your site came up. It seems to be great. I have bookmarked it in my google bookmarks to visit then.

Leave a Reply

Your email address will not be published.