Loading vol.1 – Naise vaatevinklist

Aga vahepeal oli meil meie esimene avalik Lan ja Couch Gaming pidu! 🙂 Kirjutangi siis oma kogemusest, naisena, kes pole enam aastaid arvutimänge mänginud. Kunagi sai ikka WOW-i ja Dungeon Keeperit ja Doomi ja RuneScapet jne palju mängitud. Aga viimased 10 aastat on see ühe haruldasemaks jäänud. Mitte, et ei meeldiks, lihtsalt aega on väga vähe. Ja, kui ma juba mängima hakkaks, siis ega mind sealt mängust minema ka ei saa… all in!

Olin uhkelt ise ka seal üritusel sponsoriks ja abiks. Panin välja palju shokolaadi, võtmehoidjaid ja esimesed külastajad said minu poolt Peetri pizzat! Ja pizza oli muidugi pooleldi ananassiga. Ma ei diskrimineeri!

                       

Minu enamus kogemusest oli selline, et istusin ja jagasin käepaelu ja asju. Ja seisin ja jagasin. Ja ajasin asju sassi ja jagasin! 😀 Ääretu pettumuse osaliseks sain ka. Mitte keegi ei jätnud mulle oma parooli, kui üritusele sisse logisid. Väga väga kadedad inimesed. Eks ma järgmisel üritusel proovin uuesti

Ise kohal olin vaid 4-5 tunnikest, sain kahjuks külma, sest istusin kohe ukse ees. Aga vähemalt VR sain ma CouchGamingus ära proovida. KIIISUUUU! Väga väga äge elamus oli see kiisuga mäng. Draakoniga ei meeldinud, sest erinevalt kiisuga mängust, sain seal mina ka peksa. Kiisuga mängus sain hiirtele ata-ata teha! Lisaks käisin ma vabadel hetkedel uurimas, mida päris Lan-i inimesed mängivad! Autoood! Mortal Kombat! Mõnel oli hoopis midagi muud ka, ma ei tea mida, aga tundus äge! 😀 Igaüks ei osalenud kohe Lani mängudel ja mängis omi mänge. Nagu minagi telefonis… Garden Scapes… 😀 Aga mulle tundus, et neil olid arvutis ikkagi natukene asjalikumad mängud.

Üldine vibe oli hästi positiivne ja sõbralik. Muidugi kuulsin, et hiljem oli ka väga tuliseks võistlemiseks läinud – Mortal Kombat ja CS:GO ajal ehk vaikselt inimestel see algne võõrastamine kadus ja korralik võiduisu tuli sisse! Seda oleks ise ka näha tahtnud. Dirt 3 ajal oldi igatahes maru viisakad ja vaiksed veel. Võitjad muidugi näitasid natukene emotsioone ka! Hästi hea oli neid õnnelikke nägusi vaadata. Õnnelik inimene on ilus inimene! Minu enda lemmik hetk oligi see, kui võitjad said oma võidust teada. Muidugi, alati ei olnud võitjad ise ruumis sel hetkel. 😀 Kõige esimesena toimus meil paberil loosimine, mina sain võitjate nimed võtta ja esimene nendest oli hoopiski väljas sel hetkel. Tema ilme jäi nägemata kahjuks, aga tänas pärast muidugi. Üldiselt, tahaks hästi rikkaks saada, sest nii tore on näha neid ilmeid, kui inimene midagi võidab. Hellu facebooki leht teeb ka loosimisi nüüd pidevalt ja esimene võitja sai juba ammu oma kõrvarõngad kätte. Sain nii imeilusa tänukirja ka pärast veel. Tunne oli, nagu hoopis mina oleks midagi võitnud. Soe ja hea tunne! Osalejate poolt tuli tagasisideks ka üks märkimisväärne highlight. See osaleja oli eelmine aasta 2x kaotanud ühele ja samale võistlejale Mortal Kombatis. Sellel Lanil olid kõik 3 mängu väga tasavägised temaga ja lõpuks oli mõlemal vaid millimeeter hp-d järel ja ta sai talle ennem pihta ja võitis. Hetk peale seda kostus üle ruumi : “ Yeah, SUCK IT… sorri”  – kes kohal olid, need teavad, kellest jutt käib. Ka minul oli natukene hea meel, et vahelduseks ka keegi teine võitis, sest eelmine kord oli tema väga palju esikohti kinni pannud. Aga eks see motiveerib, on kellega võistelda! 🙂 Siin näeb veel ühte ise liigutatavat panoraampilti ka! Annab hea ülevaate.

            

Aga paremad fotod on tehtud Kaido Daniel poolt! Aitäh!

Suurem avalik galerii nendest profifotodest. 🙂

Ja teised Sponsorid, peale minu, olid meil eriti vapustavad:

Arctic Sport Club Blue House Design Digifi

GamingHouse Get Rekt Gaming Maiasmokk Peetri Pizza (Vahi)

PlayStation Eesti Playtech Progames Roomscape Waide motell

Lisaks –  esmase janu kustutas meie üritusel Red Bull! Suur aitäh!

Ääretult suur tänu ja kniks teile kõigile! Väga loodan, et tulevikus soovib nii mõnigi neist meiega veel koostööd teha. Kõik osalejad, ( eriti võitjad muidugi) olid väga rõõmsad selliste ägedate autasude üle ja kogu üritus sai üleüldiselt heakskiitu. Tänu meie Sponsoritele ja toredatele osalejatele saigi sellest üritusest midagi unustamatut! Sügisel üritame aga veelgi paremini ja nii iga järgneva üritusega! 🙂 Kui tekkis huvi, siis hoia silma peal Get Rekt Gaming lehel – sinna saabub uudis uuest üritusest ja muid ägedaid uudiseid näeb seal ka. Näiteks tasuta mängudest! Hetkel on seal  15.06.17 lõpuga TASUTA mängu loosimine!

Leave a Reply

Your email address will not be published.