Kaal on alatu valevorst!

Vot ja nii ongi! Ma ei häbene ka teda niimoodi avalikult häbiposti panna! Vastik huligaan selline!

Olin mina siin ilusti uhke oma saavutatud 60 kilo üle ja kohtumas oma nõustajaga. Rind uhkust täis! Kaalun hommikul ja voilaa – 61. Kaalusin umbes 10 korda veel ja kaal oli piisavalt jultunud, et enesele kindlaks jääda. Õnneks mulle pärast meenus, et naistel on ju kuus korra asjad kõik paigast ära. Aga siiski! Kui on ikka teatud kaal käes ja teen kõike tublisti, siis mis õigusega teda juurde tuleb! Kõht oli ka inetult paistes ja häbi lausa. Õnneks kadus see koledus kolme päevaga ära. Aga armid hinge jäävad alles!

Põhimõtteliselt on nii, et alati peab kaaluma sama kaaluga aga ka siis võib see kaaluniru vahepeal valetada. Keha kogub eri põhjusel vedelikke ja ongi koheselt kilod juures. Õnneks sain just ka uudise, et kehadiagnostikat saab täiesti TASUTA teha sel kuul Apothekas. Lähen käin ära ja siis saab natukene täpsemalt neid asju jälgida. Kunagi käisin iga kuu ja alati tegi tuju heaks. Oli kohe kenasti näha, et olenemata kaalust, oli lihast tekkinud juurde ja rasva kadunud. Välja arvatud üks kuu, kui tegin 2 nädalat paastumist. Siis kadus hoopis kaal ja lihas, rasva tuli juurdegi!

Viimati olen lisaks üritanud uurida ka igasuguseid uusi nippe, kuidas rutem vormi saada. Äkki kusagil on ikkagi mingi imenipp, millest mina ei tea ja mis on tervislik. Tahaks ju ikka paremini ja kiiremini!

Kuid kahjuks pean tõdema, et soovitatakse kõike seda, mida ma juba teen. Ja need asjad, mida ma ei tee, need ma olen kunagi juba ära proovinud. Tutkit Vasja. Aga eks ma ikka lootes otsin edasi! Kui keegi teab, siis palun jagada eksole!

Lisaks on üks suur mure juhtunud. Pepu kadus ära! Kuhu, miks? Ma ei tea, leiutasu 10 eur! Mitte väga prink aga parajalt suur ja parimais aastais, kui keegi näeb, palun kirjutada!

Ehk ma hakkan nüüd rohem ka seda isendit treenima, tahaks ju siiski ka kurve omada. Pepud olla väga moes ka. Lisaks on väga ebamugav istuda nii lamedal pinnal. 🙁 Egas midagi, rohkem kükke suurema raskusega, kui just keegi seda kadunukest üles ei leia.

Plaan oleks veel paar nädalat keskenduda lihase kasvatamisele – kreatiin, bcaa. Ja siis võtta rohkem rasva põletamise suund. Kuid mitte täiesti, sest lihas on mulle siiski peamine, sest see on midagi, mida mul pole eal eriti olnud. 🙁 Hoian siis pöidlad pihus, et rasva alt ikka lihased ka paistma jääks. Aus olles, pole võistluse võitmine enam peamine – see motivatsioon, mis tuleb on veelgi väärtuslikum! Tervis, hea enesetunne ja õnnelik olemine! Need on täiesti hindamatud!

Mina kunagi 18 aastasena ja 52 kilo kanti – mina VARSTI!

Aga see after muidugi võistluse ajal veel ära ei tule, see on hilisem eesmärk. Roheliseks saaks muidugi kohe, sõbranna rääkis, et tuulerõuged on levimas! Ehk keegi laenab seda rohelist? Aga üleüldiselt palju palju tervisi kõikidele tõbistele ja kiiret paranemist! Ja neile, kes ka rasva põletada üritavad – rannas näeme!!! 🙂

Vabandan jälle pika postituse pärast – grammike kasse, Sammy ja Poisu:

 

Leave a Reply

Your email address will not be published.