Ideaalne…

…on minu jaoks just selline naine, nagu sel fotol on. See ei tähenda, et teistsugused naised ei oleks minu silmis ilusad, aga vot just SEE on minu jaoks ideaalne eesmärk. Huvitav on aga see, et sõpradelt uurides on tal igasuguseid vigu. Kelle arust on pepu liiga suur või liiga väikene, rindadega sama mure. Juuksed võiks olla heledad ja lihaseid vähem jne. Ideaal on igaühe jaoks täiesti hämmastavalt erinev. Kõigile meeldida ei saagi ja nii lihtsalt ongi.

Vahepeal teeb ikka kurvaks, kui keegi kritiseerib asju, mis endale väga meeldivad. Või midagi, millega oled väga rahul või lausa uhke! Aga siis peabki meeles pidama, et maitsed on ju erinevad ja Sulle ei pruugi ju tema eelistused ka meeldida. Peamine on ikka ISE rahul olla! Välja uurida ja läbi mõelda oma peaga, et mis see siis ikkagi on, mis just enesele meeldib. Kindlasti juurida ruttu välja teiste mõjutused. Ja aru saada, mis asju teed Sa enese pärast ja mida sel põhjusel, et keegi kuskil seletas/käskis/soovitas ja Sulle tegelikult nii ei meeldigi.

Elu on lühike! Ausalt ka! Peamine on see võimalikult õnnelikult mööda saata. Kui lihtsalt korraks mõelda, kui palju aega on läinud juba elu algusest, siis on koheselt aru saada, et aeg kaob kiirelt. Tuleb enamus ajast siiski mõelda enda heaolule, siis lähedaste omale ja kõige viimasena kaaluda, kas üldsusele ka mõtlema peaks.

Vot sellised mõtted on viimati aina süvenemas, sest ega kriitikat ju tuleb. Täiesti küsimata ja TASUTA  pakutakse seda igal nurgal. Kui saaks kriitika vahetada raha vastu… ma käiks iga päev BabyBackis söömas. 😀 Ei ma ei ole nende poolt sponsoreeritud, teen tasuta reklaami heale asjale, nagu HDTanelgi vahel teeb. 😛 Sharing is caring!

Tähistasime Naistepäeva ette ära, minu osa on see ülemine. 🙂 Kaunist Naistepäeva, kallid Naised! 🙂

Sain siin vahepeal ka oma nõustajaga kokku ja laadisime motivatsiooni kenasti täis. Nüüd peab edasi tubli olema. 🙁 Eks see raske on, olgem ausad. Aga, kui väga raskeks kisub, siis motiveerin end youtube, oma nõustaja Sillega ja hoian end üldse tegevuses, et vähe aega oleks ebavajalikke asju mõelda. Ja üleüldse, ega kõigil on raske, igaühel oma koorem kanda. Pea püsti ja ikka edasi, ei sammukestki tagasi!

Lisaks tahan ma pühendada selle postituse oma kõige parimatele naistele:

Carmen, Carolyn, Geir, Kerli, Laura, Maria, Sille  – aitäh, et minu elus on nii vägevaid Naisi, keda eri asjades endale eeskujuks võtta! 🙂 Carolyn ei saa küll postituse sisust aru, aga eks ma tõlgin vajadusel! 😀

 Vabandan pika postituse pärast – Naistepäeva puhul meie naiskiisudest pilt, Helly ja Pisi.

4 thoughts on “Ideaalne…

    1. Muide tal on lisaks ka super iseloom 🙂 Vähemalt avalikkuse ees! 😀 Ja palju edu Sullegi kõikides Sinu ettevõtmistes 😉 🙂

Leave a Reply

Your email address will not be published.