Hakkan Kino tegema!

Leidsin kusagilt posu vanu fotosi, vaatasin, et see sobib maru hästi! Tahaks näha sama hot välja, nagu on-line vanadel fotodel näen! 😀 Selle särgiga käisin ma kunagi kohtingul.. neti teel tutvusime. Õnneks ta väga ei solvunud! 😛 Särk sai selga pandud ju siiski ennem kohtingut ja no, egas kesklinnas ei hakka särki seljast ka viskama eksole! Sokid on teine lugu, aga sellest ma täna ei räägi.

Hakkasin pihta nüüd 1.05.17 Kinobody Goddess Toning Programmiga. Hind oli minu jaoks üpriski soolane ja Eestist ostes lisandub veel makse ka. Umbes 50 eur läks, aga kuna see oli mulle kingituseks ja ma olin seda juba aasta piilunud, siis noh! Teeme ära! Sillet kuulan ma ka ikka muidugi ja ta hoiab silma peal. Temata ma ei saaks isegi sellise fancy väljamaa programmiga. Ei saa ka väita, et Sille oma maru erinenud oleks! Aga eks igal nõustajal on natukene oma nägemus ja erinev. Kinobodyl ja Sillel on mõlemal kenasti paigas, et psühholoogiliselt ka ikka hästi oleks ja ennast piinata ei tohi! Nüüd pean seda balanssi leidma hakkama, sest kui veab, siis siit kujuneks välja vaikselt ka elustiil – mitte dieet.

Peamine on Intermittent Fasting, seda ma teen juba üle aasta nüüdseks ja see ongi mulle elustiil. Alustan söömist siis, kui kõht tühjaks läheb. Kinobody annab väga palju ka tasuta nippe ja kui palju vaba aega on, siis saabki enamus need tema videotest kokku hankida ja ei peagi ostma midagi. Aga muidugi on programmis ka asju, millest ta videotes ei räägi. Ta saab ka aru, et inimene peab oma elu NAUTIMA. Muidu võib ikka meeletult stressi sattuda, kui mitte midagi ei tohi.

Kui ma Ketot tegin, siis ma vahepeal seletasin endale peas, et ei hakka oksele, ei tooohi. Väga väga raske oli ja enamasti läks tuju ära, kui söögiaeg lähenes. Nüüd olen natukene aega olnud vastavalt uuele programmile nii, et suht kõike on võrdselt. Rasvu, süsivesikuid ja valku. Iga % on sinna 30 kanti – toit on nauditav ja söögiaegu ma ootan! Nädalake läks aega, et leida see söögikava, mida ma süüa jaksan, sest magu on mul väga väike. Valgupulber on minu jaoks nüüd täiesti asendamatu. BFF! Üleüldiselt on iga asi jälle kaalumisega ja korralikult paigas kõik. Natukene kava välised nämmusi lubab Kinobody ka. Ikkagi inimene! Isegi alkoholi lubab, hakka või jooma lausa! 😀

Trenni kohalt – ega see väga palju ei muutunud harjutuste kohalt. Lihtsalt nüüd on jõutrenni ainult 3x nädalas :S JUBE! Aga vot rohkem ei jaksaks ka, kuna see on defitsiit minu jaoks nüüd, siis teen jõudu tugevamalt. Lisaks on kreatiin ja süsivesikud ka abiks! Ja vot lihased on väga valusad järgmisel päeval ja väga ebameeldiv oleks teha. Aga nüüd ma siis sörgin paigal teleka ees. 😀 Ja teen muid kardiole kohaseid harjutusi, nendel teistel päevadel. Trennid on 30-45 min, nii kuis jaksan. Ja üldiselt üritan jalutada natukene rohkem. Jäätise isu oli laupäeval, teadsin, et esmaspäevast pean jälle tubli olema ja nii ma siis kõndisingi 3km poodi jätsi järgi. See ka pisike nipp, et kui ma midagi mitte tervislikku nomnomi tahan, siis pean jala järele minema ise! Paneb mõtlema, et kas ma ikka nii väga tahan seda. Aga väga si**  jäätiste valik on seal. 🙁 Nii pikk maa vaid jäätise pärast maha kõndida, siis võiks ikka torbikus Väikest Tom-i saada! Eksole!?

Aga üleüldiselt on maru naljakas vaadata vanu fotosi endast. Tean, et absoluutselt iga kaal, mis ma olen olnud üle 50 – pidasin ma end paksuks. Nüüd ma vaatan, et no kamooon, ei olnud juuu! Naljakas on see, et teiste kohta see ” paks” arvamus ei teki nii kergelt. Ikka 100+ kilokest peaks ära kukkuma, et ma nii arvaksin. Ja siis ma ei pruugi ka seda halvaga arvata, paks laps on ka ilus laps! 🙂 Aga enda suhtes olen ma väga väga kriitiline! Fotod jälle Kari Pekonen poolt.

Aga nüüd ma oleks väga õnnelik sellise figuuri üle. Teeks jõutrenni ikka ja mõtle, kui ruttu oleks lihas väljas! 😀 St ma nii lihasteta sale ei tahaks ikka olla, aga paksuks ka end enam ei peaks. Praegu on aga ikkagi meeletult rasva veel ja lõtva nahka jagub ka – on lihast, mida kasvatada!

Aga sel korral jätan postituse vot nii lühikeseks! Järgmine kolmapäev jälle! Reedel on meil  LAN party ja sellega on veel natukene minu abi vaja. Kohapeal olen seal ka pileteid jagamas ja natukene lisaks abis. Meie esimene avalik LAN! 🙂 Tule ka? Pilet terve nv eest on 10€ ja auhindu lausa kokku 1000€ eest, sest meil on VAPUSTAVAD Sponsorid! See kukkus natukene egolt välja nüüd, sest üks neist olen mina ka. 😀 Aga igatahes, täna saab veel registreeruda! Mõni koht veel on, igatahes blogi kirjutamise hetkel küll oli. Üllatusi on meil ka seal! 🙂 Saab olema unustamatu!

Kassipilte täna ei saa! Eelmine postitus oli üleni kasse täis! 😀

Leave a Reply

Your email address will not be published.