BeFit2017 Lõpp ja kaotus

BeFIT2017 võitjad. No ja läbi see saigi. Finaali ma jõudsin, uhkelt sinna umbes 40 finalisti sekka. 😀 Andsin endast kõik ja natukene pealegi, aga ei olnud piisav. Alati on keegi parem. Alati on keegi tublim, ägedam, meeldivam, ilusam, toredam jne. Tunded? Masendus, kui aus olla. Eks ma siin paar tundi masetsen, rohkemaks pole mul aega, elu vajab elamist. Mõtted peas on, tumedad ja, et miks ma üldse osalesin ja miks ma nii vaeva nägin. Tegelikult pole sellised get in shape fast just väga head võistlused minu jaoks. Sel põhjusel olen täiesti 110% kindel, et isegi, kui kunagi super vorm peaks tekkima, siis lavale ei roniks mina eal. Mentaalselt paneb ikka sellise paugu kirja, nutt on kurgus, pisar silmas. Kaunist Jaani eksole! 😀 Osaletud, kaotatud, kogemuse võrra rikkam ja hulga targem. Kui ikka võistelda, siis endaga ja enda nimel. Aga kindlasti on inimesi, kellele sellised võistlused just sobivad. Aga mina, kellel on niigi olnud buliimia – mulle sobib rohkem tasa sõudmine. 🙂 Üleüldine tervislik eluviis, aga no mitte liiga aeglaselt ka, elu on siiski lühikene ju! 😀 Targalt ja tulemustega!

Tean, et tulevikus kindlasti enam ei osale taolistel asjadel, proovitud, tehtud. Aga õppisin ma siiski palju ja leidsin ägedaid blogisid ja ka seda, et ajakiri on neil ikkagi väga hea, varem polnud nii väga süvenenud sellesse. Pole just paberajakirjade fänn, aga nüüd on neil see ka digitaalsel kujul – nagu oleks mõtteid lugenud! Lisaks on mul ääretult hea meel, et minu 2 kindlat favoriiti said ka tasustatud. Nr 100 ja nr 32 – No maru tublid naised noh! Ja peamise võitja muutus oli ka muidugi erakordne – täiesti arusaadav, miks just tema võitis. Minu favoriit nr 32 kohta saab siit ka veel lugeda näiteks. Vaadata ka. 😉

Aga nüüd ma lähen ostan endale KABANOSSI! Ühe snickersi ka ja suundun arvuti taha lugema! Hoiab mõtte tegevuses ja pole aega nukrutseda. Ongi ammu olnud üks raamat vaja läbi lugeda. 🙂 Ja süümekateta nosin, sest nagu näha, väga clean/psycho toitumisest ei ole ka alati kasu. 😀 Ja kui on tõesti isu/vajadus midagi väga nommi süüa, siis teha seda NAUDINGUGA! Süümekad on nõrkadele! Train hard, play hard! Oh ja ühe cappuccino võtan ka – SIIRUPIGA! Terminal Oilis on ülihea Hazelnut siirup! Sügisvormi 2 kuuga! 😛

Naudingu rikkaid Jaane! 🙂

 

 

 

 

531 thoughts on “BeFit2017 Lõpp ja kaotus

  1. Hi there. I discovered your web site by way of Google at the same time as looking for a related topic, your website got here up. It looks good. I’ve bookmarked it in my google bookmarks to come back then.

  2. Hello there. I discovered your site by way of Google at the same time as looking for a comparable topic, your website came up. It looks great. I have bookmarked it in my google bookmarks to visit then.

  3. I actually wanted to compose a quick remark so as to say thanks to you for all of the superb secrets you are placing here. My time consuming internet lookup has now been compensated with reasonable facts and strategies to write about with my two friends. I would mention that we readers are unquestionably lucky to live in a good community with very many outstanding professionals with good basics. I feel very much grateful to have used your entire website and look forward to so many more cool times reading here. Thanks a lot once more for all the details.

  4. Hi there. I discovered your site by way of Google at the same time as searching for a similar subject, your website got here up. It seems good. I’ve bookmarked it in my google bookmarks to come back then.

Leave a Reply

Your email address will not be published.