Andsin alla ja kuidas võtta päevaga 5 kilo juurde!

Ei no kaua võib eksole? Jaks on otsas, närvid on läbi. Kaua üks inimhing ikka jaksab? Ainult loetud nädalad on veel aega Hersi võistlusega ja Isebossiga “sutike” kauem. Aga no lihtsalt, kui enam ei suuda, siis ei suuda. Kõik, AITAB! Läksin ostsin BURKSI!

Ehk, ma läksin reaalselt tülli oma kaaluga. Pendeldab tema siin 59-60 vahel. Mõõdud kahanevad ja see sindrinahk aina kiusab mind! Ostsin uue kaalu! Söögikaalu, aga no asi seegi. Ja ennast kaalun vaid moe pärast nüüd. Lollakas on! Silmad on peas ja näen, et lihas pistab pead juba pekikihi vahelt välja. Eesmärk 52 kilo ära teha suveks, on ka kadunud. No ei tule, siis ei tule. Üritame 55 ja lihastega!

Igatahes, kreatiinist teen ka ikka pausi, kuna võimalus on, et siiski waterweight on sellest ka mingisugune. Ja kuna Hersi võistluse lõpuni on minu jaoks vaid loetud nädalad, siis tuleb KÕIK teha, mis vähegi veel aidata võib! Teen korra ka rasvad ja kalorid lakke päeva, st väikene restart organismile. Lisaks on tulemas korralik köögikaal, mis aitab kõike veel täpsemini paika saada. Vett hakkan ka korralikumalt tarbima. Lisandus ka greibiseemne ekstrakt ja soola koguseid hakkan ka korralikumaks lükkama. Tean, et seda on liiga vähe. Ja sool on ka korralikum! Joodiga ja puha! See ongi see viimane vint! Mind over matter! Jah, minu jaoks on see võistlus hästi tähtis. Tahtsin juba eelmine kordki osaleda, aga tundsin, et pole mõtet. Ja nüüd ma annangi endast nii palju, kui vähegi saan! Peale võistlust võtan natukene rahulikumalt, aga jätkan, sest see ei ole minu peamine eesmärk.

Väga hea tehnika valik, seinast seina hindadega. My precious!

Isebossi jaoks sai ka uus video üles pandud. Ja seal räägin, et mis on 2 nädalaga siin tulemustes juhtunud. Aga ega 2 nädalaga midagi palju ei muutu, olgem ausad.

Nii ja burger? Mis teema on burgeriga? SILLE LUBAS!!! Sille ütles, et ma peaksin rohkem rohelist sööma! 😛 Läksin ja ostsin burgeri ja lisasin rohelist… ja siin ta siis on – Ketoburgeri video! Arvutasin kenasti makrodesse ära ja elu oli lill! VAPUSTAV!

Vahepeal olid veel sellised tähtsad avastused, et hapukapsas on väga vajalik Ketoga. Mitu ööd oli süda paha ja lisaks gaasid ja kui see avastus tuli, oli paari ööga kõik korras jälle. Hapukapsas aitab gaase ära võtta? Mis toimub? Aga vot nii oli. See on üks tähtsamaid avastusi hetkel! Muidugi ka sool, sool, sool ja vedelikud! Ja elektrolüüdid üleüldiselt. Ehk soolal ja soolal on ka vahe sees. Kui nendega nihusti on, siis enesetunne kannatab drastiliselt. Üleüldiselt on see Ketomajandus omaette teadus. Hästi täpne peab ka olema. 20grammi versus 22grammi võib tähendada ööd ja päeva. Samamoodi võib näpuotsaga soola lisamine muuta kogu enesetunde. Eks mingil määral harjub ära aga mina ausalt ei kujuta ette, et ma seda terve elu teeksin. Low carb jah, aga Keto… Lisaks tundub, et ma siiski ei ole veel fat adapted. Ei tunne mitte mingisugustki suurt kaalukaotust või head tuju ja mida kõike veel nad ei luba. Aga eks osad kohad ütlevadki, et ka 2 kuud võib minna. Oleneb inimesest. Eks ma annan talle aega. Kahju lihtsalt, et ta võistluse ajal ei viitsinud pihta hakata.

Lisaks tahaksin ma rääkida ka sellest imelisest kaalutõusust. Käisin lõpuks oma kehadiagnostikat tegemas ja tulemused olid sellised, et 34% rasva tulemus ja 5 kilo oli kaalu ka juurde tulnud eelmise hommiku kaalumisest. Fantastiline. 34% rasva sai ka see neiu siin ja teine neiu. Me kõik kolmekesi tuleme 34% maaaalt.

Abikaasa sai veel huvitavamad tulemused, tema võttis hoopis 10 kilo ALLA ja sai rasva 8% …. Tegelikkuses on ta 15-20 vahel. Loodan, et ta ei solvu, et ma nii avalikustasin seda. 😀 Inimese keha vaadates saab ikka mingil määral aru, kuidas lood on. Olime söömata/ joomata tunde ennem mõõtmist. Tema kaalub end lisaks ka mujal ja see klapib kenasti koduse kaaluga. Ei tea mis imeloom neil seal kohapeal oli. Aga ega meile masinast numbreid ei näidatud ka, pandi kiiruga kirja paberile ja võta ja mine ära. Korra mulle veel seletati, et ma poleks pidanud üldse sööma sel päeval, oleks kaal õigem. Ma siis mainisin, et aga ma ei olegi söönud. Väga kahtlust tekitav kogemus igatahes. Sõbrannale ka masinal numbreid ei näidatud.

Leidsin ka väga huvitava artikkli selle kohalt, kuidas dieetpreparaate jms müüvad asutused leiavadki imenumbreid. Tema sai kena 13% rasva sealt enesele juurde! Lisaks, kui kunagi ammu käisin regulaarselt usaldusväärses kohas mõõtmas, siis ka tema rääkis mulle kenasti kõrvalruumi huvitavatest mõõtmistulemustest. Kliendid tulid kurtes tema juurde ja selgus, et lood ei olnud üldse nii hullud. Igatahes, ärge kohe kindlasti uskuge igasuguseid mõõtmiskohti. Eriti, kui neil endal on kasu sees, et inimene rasvunuks tembeldada. Väga kahju oli vaadata, kuidas üks neiu enne meid lahkus väga kurva näoga mõõtmiselt. Ülim alatus on nii teha, aga eks raha nimel tehakse nii mõndagi… Muidugi on võimalus, et neil oli masin katki, kalibreerimata või apteeker ei osanud kasutada seda vms. Ega ta väga pädev ei olnud. Küsimustele vastamistegagi jäi jänni ja unustas mu pikkuse vahepeal sootuks ära jne. Eks näis, mis see koht vastab minu pretensioonikirjale. Loodan, et teevad omad asjad korda seal – hea odav mõõta, kui aus ka oleks.

Vabandan pika ja natukene negatiivsemat laadi postituse pärast! Siin on Pisi titana, see peaks kõik hüvitama! 🙂

 

 

 

 

226 thoughts on “Andsin alla ja kuidas võtta päevaga 5 kilo juurde!

  1. I just wanted to write a word so as to express gratitude to you for some of the fabulous techniques you are placing at this website. My extensive internet investigation has at the end of the day been recognized with useful points to share with my companions. I would declare that most of us readers actually are very fortunate to exist in a remarkable place with many wonderful professionals with great tips and hints. I feel rather happy to have come across the web site and look forward to tons of more amazing times reading here. Thanks a lot again for a lot of things.

Leave a Reply

Your email address will not be published.